Nowa zabawa na szkolenia i wyjazdy – kurs trenerski

Informujemy naszych Klientów, że w naszym katalogu szkoleń dla branży MŚP, fundacji non profit i sektora publicznego od ostatniego kwartału udostępniliśmy grę integracyjną: Absurdalne bicie rekordu w autorskim wariancie gry w Orienteering (Wstępna nazwa zabawy jest do poprawki – niemniej oddaje przebieg ćwiczenia.)
Powyższą grę organizujey na warsztatach handlowych, z radzenia sobie ze stresem i na wyjazdach integracyjnych. Gra nadaje się też na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Statystycznie najpowszechniejsze jej przeznaczenie to Szkolenia Negocjacyjne.

SPECYFIKCACJA GRY:
Zagadnienia merytoryczne w ramach ćwiczenia: grupowe rozwiązywanie problemów i analiza sytuacji
Kraj pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Izrael
Czas realizacji: godzina
Liczba uczestników: minimum 6, maksymalnie 19.
Rekwizyty: narty – sztuk siedem, kosz składany – sztuk osiem, podajniki do taśm- sztuk dwie, trochę batoników, paczka w kolorze sepii zakreslaczy, deska do krojenia

REFERENCJE
PRYWATNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA Dominika Maćkowiak, Klaczek Mariusz, Servis samochodowy „Klaczek” ASO-BOSCH , Well Done Studio Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, CETO KRZYSZTOF WESOŁOWSKI, TESGAS Spółka Akcyjna, „KIE” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Stal-Pol Liberkowski i s-ka, Powiat Kościański, Powiat Słupecki, Miasto Kalisz, Gmina Żerków, Fundacja Doc Art Forum, Fundacja „Młodzież w Potrzebie” im. ks. Bosko, Klub Sportowy „Spójnia” Warszawa, Polski Związek Chórów i Orkiestr – Oddział Mazowiecki, Stowarzyszenie Dobry Pies, Stowarzyszenie Etnografów i Antropologów Kultury „Pasaż Antropologiczny”, Stowarzyszenie Odpowiedzialnych Postaw Obywatelskich – SOPO , Stowarzyszenie w Obronie Zwierząt Dzikich i Udomowionych „Mruczek”, Warszawskie Towarzystwo Ringo, Związek Artystów Scen Polskich
Symulacja była również realizowana na studiach podyplomowych „Architektura, planowanie przestrzenne miejskie i regionalne”

LITERATURA:
Instrukturom chcącym prowadzić grę rekomendujemy niniejsze pozycje książkowe:

 • Demokracja ekonomiczna-L. Dowbor
 • Potęga pieniądza. Finansowa historia świata-Niall Ferguson
 • Rozszyfrować rynek-Jay M.W. Tadion
 • Motywatory pozapłacowe czyli droga do nowej jakości pracowników-Piotr Lenik
 • Skąd się biorą kryzysy-Bartłomiej Podolski
 • Standardy europejskie w zarządzaniu zasobami ludzkimi-Marta Juchnowicz
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem przyszłości-Kazimierz Perechuda

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Data: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Imielno, pensjonat Muflon, ulica 27
  Koszt gry: 3000 zł plus podatek VAT. Proponujemy opcję płatności w ratach – dziesięć miesięcznych wpłat.
  W cenie szkolenia znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: Befsztyk tatarski z polędwicy wołowej z chrupiącą grzanką czosnkową. Zupa: Bulion z kołdunami. Drugie danie: pieczony filet z halibuta marynowany w gorczycy i tymianku, serwowany z blinami z cukinii i sera Ricotta, w asyście musu jogurtowego. Deser: Krem Brulée z karmelową skorupką podany. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.